• Advertisement

Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

Dział, gdzie można umieszczać informację o prowadzonym szkoleniu z zakresu fotowoltaiki

Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

Postautor: Artteria » sob lip 01, 2017 9:16 pm

11 lipca odbędzie się Webinarium OZE – pierwsze w Polsce transmitowane na żywo w Internecie szkolenie, które stanowi rzetelne przygotowanie do egzaminu z systemów fotowoltaicznych w Urzędzie Dozoru Technicznego. To ostatnia szansa na powtórkę, bo pierwsze egzaminy w nowej formule odbędą się już pod koniec lipca. Zgłoszenia na Webinarium przyjmowane są do 10 lipca. Szkolenie w formie transmisji na żywo prowadzić będzie dr. inż. Marcin Michalski – praktyk, teoretyk, naukowiec z zakresu Energetyki Odnawialnej. Koszt - tylko 80 zł!

Webinarium to doskonała oferta dla tych osób, które przeszły szkolenie podstawowe w akredytowanym ośrodku szkoleniowym i zamierzają się ubiegać o certyfikat instalatora mikro- (do 40 kWe) bądź małej (do 200 kWe) instalacji fotowoltaicznej w Urzędzie Dozoru Technicznego. Pierwsze egzaminy po ponadpółrocznej przerwie, spowodowanej oczekiwaniem na nowe rozporządzenie Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasad wydawania akredytacji organizatorom szkoleń oraz prowadzenia egzaminów dla instalatorów mikro- i małych instalacji OZE, odbędą się już pod koniec lipca.

Zgodnie z rozporządzeniem w stosunku do wcześniejszych przepisów zmianie uległ zakres programowy szkoleń, a więc również zakres wiadomości wymaganych na egzaminie. Sam egzamin jest trudny i stosunkowo drogi (ponad 800 zł), ale warto się do niego solidnie przygotować, gdyż certyfikat Instalatora daje dodatkowe korzyści w postaci większego zaufania wśród obsługiwanych klientów, możliwości korzystania z dodatkowych dopłat, udziału w przetargach i promocji swej działalności za pośrednictwem strony UDT. Aby się zapisać, wystarczy wejść na stronę organizatora, klikając link:
http://atum.edu.pl/webinarium/
Artteria
 
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 01, 2017 8:59 pm

Advertisement

Re: Polecam ciekawe i tanie szkolenie - Webinarium OZE

Postautor: Lawaks » śr lis 15, 2017 9:26 am

Zawsze jestem pozytywnie nastawiony do każdego takiego szkolenia przez internet. Warto jest zwrócić uwagę na ten typ zajęć.
Lawaks
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 15, 2017 9:21 am


Wróć do Organizuję szkolenie

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]